Relacja z finału Gali Taurona – główna wygrana w Świdnicy

Relacja z finału Gali Taurona – główna wygrana w Świdnicy

12 września 2018
/ / /
Dzieciaki z CHATY SKSK Sikorskiego, przed chwilą / 12 września 2018r / wygrały główną nagrodę 35000 zł w 14 edycji finału akcji: „Domy Pozytywnej Energii”. Radości nie było końca,tym bardziej że organizatorzy Gali  umiejętnie stopniowali napięcie przy ogłaszaniu wyników. Gdy dzieci straciły już nadzieję, okazało się że to właśnie CHATA SKSK  ze Świdnicy jest głównym finalistą. Dzieciaki oszalały z radości: skakały, piszczały krzyczały….
Aby próbować swoich sił w walce o wygraną , uczestnicy mieli napisać scenariusz  gry terenowej z opisem zadań do wykonania, przybliżającym graczom symbole narodowe i tematy związane z historią Polski sprzed 100lat. Tytuł przewodni tegorocznej edycji to:”Z energią świętujemy stulecie odzyskania niepodległości Polski”. Zabawy przewidziane w grze były nie tylko kreatywne i edukacyjne ale również dostarczały wiele radości podczas kilku godzinnej zabawy w terenie.
Gala Finałowa odbyła się w Krakowie na Kopcu Kościuszki, gdzie dzieciaki mają oprócz wygranej moc atrakcji o charakterze edukacyjnym z motywem historycznym. Na co przeznaczymy wygraną … na pewno pojedziemy na wycieczkę , dzieciaki marzą aby wreszcie pojechać za granicę, cóż marzenia się spełniają.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.